Eva

S jogou som sa zoznámila asi pred 8 rokmi. Mala som sedavé zamestnanie, poskracované svaly a bolesti chrbtice. Pracovný stres som si vybíjala hodinami strávenými v posilovni. Až pokým ma kamarátka nezobrala na lekciu jogy.. Tam sa to všetko začalo. 

Už po prvej hodine som si uvedomila, že joga nie je len vynikajúce fyzické cvičenie, ale aj spôsob, ako načerpať novú energiu, psychicky si oddýchnuť, zrelaxovať svoju myseľ a odbúrať napätie a stres.

A tak som sa začala joge venovať naplno, cvičila som a objavovala rôzne štýly a druhy jogy. Som typ človeka, čo má rád fyzickú aktivitu, výzvu a dynamiku, preto mi najviac k srdcu prirástla vinyasa flow joga a power joga, ktorej sa venujem dodnes. 

Som maminou tri a pol ročnej dcérky, ktorá jogu okúsila už pred jej narodením. Spolu sme cvičili počas celého tehotenstva, a ešte chvílku aj potom :-) Na vlastnej koži som zistila, aký pozitívny účinok má cvičenie na pribeh tehotenstva, samotný pôrod a aj zotavenie po ňom. Preto odporúčam všetkým budúcim maminám, aby sa prišli rozhýbať a načerpať energiu na hodiny Gravid Jogy. Budem sa na vás tešiť. 

Vzdelanie:

Certificate IV in Fitness (Australian Institute of Fitness, Sydney)

Kids yoga and Family yoga Instructor (Rainbow Kids Yoga)

Inštruktor power jogy - špecializácia power joga III stupňa (Powerjoga Akadémia Slovensko)

Gravid Yoga  (Dana Beierová)

Fotogaléria