Jumping

 Jumping je dynamické aeróbne cvičenie na špeciálnych stabilných trampolínkach, ktoré je zábavné a nezaťažuje chrbticu ani kĺby. Lekcie vedú vyškolení certifikovaní lektori, u nás konkrétne Eňa a Katka.

Pri jumpingu sa naladíte na radosť zo skákania, avšak ide o prepracovaný systém balančných, posilovacích a aeróbnych cvikov, nie o náhodné poskakovanie. Cvičenie je doplnené motivujúcou hudbou. Na záver je vždy strečing a preto ani po veľkej intenzite cvičenia nie ste na ďalší deň úplne zničené a nemáte veľkú svalovicu - ale vládzete prísť zase! Jumping vás nabije pozitívnou energiou a endorfínmi. A  to, čo už nepotrebujete, vyskáčete! 

Jumping si môžete kúpiť formou kurzu - a vtedy máte na trampolínke vždy zabezpečené miesto. Alebo si môžte kúpiť permanentku, avšak v tomto prípade si vždy treba telefonicky, mailom alebo smskou zabezpečiť trampolínku. Ak sa cvičenia nezúčastníte, je potrebné zavolať do 10:00 toho dňa, keď by jumping mal byť, že sa nezúčastníte. V opačnom prípade vám jeden vstup prepadne.